Про сайт JWFacts Україна

Ціль сайту JWFacts Україна – переконливо показати, що Керівний Орган Свідків Єгови не є каналом зв’язку Бога з людьми, як це вони самі про себе заявляють, а багато їх вчень не мають надійної основи. Незалежні джерела інформації, на які посилаються матеріали цього сайту, а також порівняння давніх публікацій Свідків Єгови з сучасними, допоможуть зацікавленим людям у власному дослідженні питання, чи дійсно Свідки Єгови є єдиною на Землі керованою Богом організацією, як цього навчає їх релігія. Важливо розібратись в поданій тут інформації перед тим, як брати на себе будь-які зобов’язання перед організацією Свідків Єгови.

Більшість статей цього сайту перекладені з англомовних матеріалів, автором яких є відомий дослідник публікацій Свідків Єгови, австралієць Пол Гранді (див. його біографію англійською). Ще будучи Свідком Єгови, він заснував сайт JWFacts.com, де опублікував свою критику. Свої дослідження Пол Гранді розпочав, маючи намір довести, що він не є “засліпленим Сатаною”, а прийняв зважене рішення покинути релігію Свідків Єгови після того, як знайшов у літературі Вартової Башти численні факти обману та маніпуляцій, зокрема щодо нібито підвищення частоти землетрусів після 1914 року.

Сайт JW факти українською не підтримує жодної релігії або політичної ідеології, а також не пропагує атеїзм. Окремі статті сайту можуть в чомусь порушувати ці принципи, оскільки перекладаються з оригіналів в цілому, без викидання частин, з якими автор сайту може бути не згідний.

Сайт JWFacts українською не є прибутковим, не фінансувався жодною організацією, створений та розвивається єдиним автором з власної ініціативи.

Надішліть нам повідомлення

Як до вас звертатися?
На цю адресу ми відповімо. Якщо це не потрібно, введіть щось на зразок "example@example.com"